Artystyczni Fotografowie na Instagramie

 

Lato to idealny czas, aby zgłębić i poznać trochę kultury, a także odpocząć. Aby połączyć wszystko razem, pomoże nam w tym, jak zawsze niezawodny internet. W tym celu-czas użyć ukochanego przez wszystkich instagrama.

 

Marcel to właściciel konta @getyourartdone. Właśnie tam znajdziemy niesamowite, wrażliwe dzieła sztuki. Można tam spotkać wiele różnych technik artystycznych. Nie jest też trudno zauważyć, jak bardzo rozwija się Marcel na przestrzeni czasu.

                  

Jeśli kochasz nowoczesne zdjęcia, zwłaszcza portrety to @niesska jest osobą, którą pokochasz. Wystarczy zobaczyć jej jedno zdjęcie, aby wiedzieć, że ta młoda, kreatywna kobieta wie, co robi.

Trudno znaleźć profil na ig, aby był bardziej oryginalny i kreatywny, a do tego prosty i zwyczajnie piękny. Znajdziemy tam eleganckie portrety w niecodziennej formie, które na pewno są warte Twojej uwagi.

Zdjęcia o banalności w niesamowitej formie. Marta trafia na pewno w serce niejednego odbiorcy. Robi piękne i ciekawe zdjęcia, to po prostu trzeba zobaczyć.