Czy blog przechodzi zmianę?

Czy blog przeszedł przemianę? Dobre pytanie. Pewnie możecie zauważyć, że zniknęły komentarze, że mamy inną nazwę, logo, Jeśli obserwujecie nas na Facebbok’u, to pewnie odkryliście, że pojawi się u nas akcja pt: „Twórczość to…”.

   Ale nie powiem dziś o tej akcji, bo na to przyjdzie czas… za kilka linijek.

  Więc zmiany są te dobre i te złe. Każda decyzja zamyka inny wybór, co nie oznacza, że on nie pojawi się ponownie. Ale podejmowanie decyzji to najważniejsza rzecz w życiu, bo ono z tego się składa.

  Może pamiętasz, że na początku była nas szóstka. Dwójka z nas nie dotrwała, ani do jednego wpisu. Oni podjęli wybór i dlatego dziś to czytasz. Ale co Ci będę tłumaczy? Na pewno wiesz to doskonale. Sam podejmujesz setki wyborów dziennie i tworzysz ten efekt motyla, który zawsze jest dla mnie czymś niesamowitym.

  Nie wiem czy za Twój wybór zawsze ty ponosi konsekwencje, ale jestem pewna, że warto jest się ich nie bać. Gdyby nie to, że postanowiłam z całą ekipą razem stworzyć to… to nie byłabym sobą. Nie wiem, jaka bym była gdyby nie to, ale teraz jest dobrze. Jest, bo podjęłam decyzję. Pare miesięcy temu, a prawie rok temu podjęłam jedną z ważniejszych decyzji w moim życiu. Zapadła ona chaotycznie i chyba dlatego zapadła. Jestem z niej dumna, mimo że uważam, że nie powinno podejmować się większości decyzji bez przemyślenia, co czasami też prowadzi nie zawsze do pozytywów.

  Miałam wspomnieć o jednej z naszych wakacyjnych akcji! No tak! Uchylę rąbka tajemnicy. Jest to akcja o i dla młodych artystów… i o twórczości. O niej i o twórcach… więcej w lipcu i sierpniu. Aby nie przeoczyć zapisz się na nasz Newsletter.

   A czym dla Ciebie są decyzje i zmiany? Zwracasz na nie aż taką uwagę?