Warto by dodać

Czasem przyjdzie a może przychodzi moment, w którym wspomnimy o czymś, a zaraz okaże się, że zostało to potraktowane jak obietnica 500+. Kilka takich możliwe, że złożyliśmy, a kilka pytań wciąż pozostaje bez odpowiedzi. Dodając coś od siebie i streszczając kilka długich lub zwykle ciekawych rozmów zespołu… zaczynajmy!

 

Pierwsze pytanie z chyba najbardziej pewną odpowiedzią, która nas i mamy nadzieję Was cieszy! Tak Instagram to będzie nasza kolejna ikonka w prawym górnym rogu! Yeah! Też się cieszymy… tak… będzie super!

Więc lubimy spotykać nowych ludzi… oj lubimy! Pewnie spotkania branżowe, to byłoby coś… coś. Ale nie było nas na żadnym z takich spotkań. Ani zespół ani poszczególni członkowie nie byli, co nie oznacza, że się przed tym wzbraniamy, prawda?

Gdzie nas można spotkać? Ciekawe pytanie, ale wydaje mi się, że dobre. Bo tyle o sobie mówimy, że chyba musimy być ciekawi. Ale tak bardzo poważnie, to jesteśmy porozsyłani po całej Polsce, a niedługo po całym świecie. Jak wiesz, że gdzieś jesteśmy i masz szansę i ochotę wypić z nami kawę, pogadać, opowiedzieć dowcip czy popatrzeć na rzekę, to wal do nas. Pozostawiamy to Tobie, ale będziemy zaszczyceni!

Pytanie dlaczego jest u nas i o nas ciszej również spędza mi sen z powiek. To powinno jak najszybciej się zmienić, czego dowodem jest ten tekst! A dodatkowo zawiesiłam swój blog, więc będzie mnie tu więcej. Ostatnio zaczęliśmy myśleć nad nowym i niesamowitym projektem, o którym mamy nadzieję, że będzie głośno! A… i powiemy o tym pod koniec jesienie… chyba, że nie wytrzymam!

Projekt z Wattpad’a. Wyszedł poza mój mózg. Poważnie! Ale będzie… i planuję go jeszcze przed moim ukochanym świętem – Halloween. Bardzo, ale to bardzo chcę się bliże przyjrzeć tym cudom… tak, jesteśmy po selekcji! Czyli znajdziecie coś dla siebie…

Czy będą jeszcze konkursy? Tak! Projekty? Nie jeden! Będzie jeszcze pełno wszystkiego… czekajcie na niespodziankę. Ja już skaczę ze szczęścia!

Ale muszę na koniec podziękować Wam! To wszytko jest dla i przez Was!